13 Čvn '18
Ve středu 25. 4. proběhl ve sportovním areálu FK Dukly Jižní Město nábor malých fotbalistů. Tradičně se ho zú­častnilo mnoho [...]

Ve středu 25. 4. proběhl ve sportovním areálu FK Dukly Jižní Město nábor malých fotbalistů. Tradičně se ho zú­častnilo mnoho dětí z Jižního Městav doprovodu svých rodičů, kteří se zatajeným dechem sledovali snažení svých ratolestí.

Připravili jsme několik stanovišť, kde si děti mohly vyzkoušet vedení míče, sla­lom i střelbu na branku. Na závěr si děti proti sobě zahrály svůj první fotbalový zápas. K vidění bylo především nadšení a obrovské nasazení všech děvčat i chlapců. Kam se hrabou ligoví fotbalisté. Výsledek zápasu: 6:6 🙂

Výsledek náboru: 22 nových fotbalistů Dukláčků v našem klubu

Informace pro rodiče: Další nábor naše­ho klubu FK Dukla Jižní Město proběh­ne ve středu 16. 5. v 17.00 hod ve spor­tovním areálu Schulhoffova.

Ti z vás, kteří se nemohou z časových důvodů náboru zúčastnit, mohou své dítě přivést kdykoli na trénink po telefonické dohodě na tel. čísle 722 927 345. Trénu­jeme každé úterý a čtvrtek od 17.00 hod v našem sportovním areálu Schulhoffova.

Těšíme se na Vás 🙂

Info na www.fkduklajm.cz