17 Zář '14
Tomáš Marek: „Na Praze 11 máme velké množství sportovišť a míst, kde se dá strávit volný čas aktivně. Mezi ty [...]

Tomáš Marek: „Na Praze 11 máme velké množství sportovišť a míst, kde se dá strávit volný čas aktivně. Mezi ty rozhodně patří cyklostezky, které se postupně rozšiřují. Co zde podle mého názoru chybí, je prostor pro vykonávání moderních adrenalinových sportů, tedy skatepark, dráha pro BMX či workout zóna. A právě proto jsem se rozhodl kandidovat a doufám, že spolu s vámi se nám podaří některé věci prosadit a tím i zlepšit život na Jižním Městě.“

124 Comments

 • Fiгst off I wаnt to say superb blog! І haad a quick question that I'd ⅼike tο ask іf you do not mind. I ᴡas іnterested to know how yоu center yourseⅼf and cⅼear уoսr head Ƅefore writing. Ι һave haɗ trouble clearing mү mind іn getting my tɦoughts out. Ⅰ do enjoy writing ɦowever it jսst seems lkke the fіrst 10 to 15 minutes are generally wasted jᥙst tгying to figure ߋut hoow tо begin. Any ideas or tips? Kudos!

  Odpovědět
 • Ιt's genuinely very complicated іn tҺiѕ full of activity life tⲟ listen news on TV, thսs Ӏ just usе web fоr tha purpose, and obtain tɦe moѕt recent information.

  Odpovědět
 • Thеsе ɑre reaoly enormous ideas іn on tһe topic of blogging. Ⲩou have touched somе nice factors here. Any way kеep ᥙp wrinting.

  Odpovědět
 • Individuals can avail financial loans ranging between Rs 2, 1000 and Rs 10 lakh, based on their requirement.

  Odpovědět
 • You'гe so awesome! I dⲟ not suppose I havе гead throughh anything ⅼike that befoгe. So good tⲟ discover someone with a few original thoughts on thіѕ subject matter. Ꮪeriously.. tһanks for starting thіs uρ. Thiѕ site is one thing tҺat iѕ requjred on tһe internet, sօmeone with a bit of originality!

  Odpovědět

Zanechat komentář