27 Srp '14
Motto: „Komunální politika by měla být především obětavou prací.“ Jsem rodákem z Jižního Města, chodil jsem tu do školy, vyrůstal [...]

Motto: „Komunální politika by měla být především obětavou prací.“

Jsem rodákem z Jižního Města, chodil jsem tu do školy, vyrůstal mezi staveništi paneláků a to mě ovlivnilo v mé profesi. Tzv. Jižňák se mi dostal pod kůži se všemi jeho radostmi a problémy. Poslední dva roky jsem se podílel na výstavbě Jedenáctky VS. Rád budu pracovat i pro Jižní Město.
Dnešní Jižní Město je moderní, zelené, je naše. Moji spolužáci se sem vracejí s rodinami a vyjadřují spokojenost. Stále je co vylepšovat. Zvláště mladí lidé by se měli na Jižním Městě zapojit do komunální politiky, zdokonalovat podmínky pro život svých rodin a sousedů.
Znám toto prostředí v různých oblastech, ve kterých je více práce: nedostatek sociálních bytů pro osamocené matky či otce s dětmi, pro seniory chybí menší bytové jednotky, zájem a pomoc při hledání pracovních příležitostí občanům, stejně tak pomoc občanům s handicapem, kteří musejí dojíždět do centra Prahy, přijmout a realizovat solidní koncepci parkovacího systému, pozornost si zaslouží zastaralé objekty, např. stanice metra Háje se svým okolím, která by se po regeneraci mohla stát dominantou našeho Jižního Města, a právě proto bych vás chtěl požádat, abyste i vy pomohli. Žijeme tu všichni, a jaký domov si vytvoříme, takový ho budeme mít. A já bych si moc přál, aby se nám všem na Jižním Městě dobře žilo.

Zanechat komentář