12 Úno '16
Tento příběh není smyšlený a jakákoliv podobnost se skutečnými postavami či událostmi je čistě reálná.   Plně podporujeme úžasný a [...]

Tento příběh není smyšlený a jakákoliv podobnost se skutečnými postavami či událostmi je čistě reálná.

 

Plně podporujeme úžasný a vizionářský nápad Jiřího Štylera odtrhnout Jižní Město od nenáviděné Prahy! Více o tomto záměru čtěte zde.

V této souvislosti vyhlašujeme Jihoměstské království (dále jen JMK) a navrhujeme odtrhnout se nejenom od Prahy, ale také od České republiky, Evropské unie a naopak připojit se ke Kuvajtu, což má své velké výhody. Příspěvek na obyvatele stoupne na 100 tis. USD ročně. Tím se rapidně zvýší životní úroveň jihoměstských obyvatel. Bude však nutné zabránit předpokládané imigrační vlně do JMK. Například z chudých oblastí jako jsou Nusle, nebo Spořilov. Proto navrhujeme následné kroky:

 

  1. Na hranicích JMK vybudovat velké vodní příkopy a zátarasy
  2. Zazdít tunel metra mezi Kačerovem a Roztyly
  3. Na všech přístupových cestách do JMK postavit zátarasy, čímž se zabrání vjezdu všech aut a kamionů (ať si jezdí jinudy)
  4. Dálnici D1 vyhodit do povětří
  5. Na dovoz veškerého stavebního materiálu uvalit tisíciprocentní clo (tady se stavět nebude!!)

 

Dále jsme se usnesli, že prvním a zároveň doživotním panovníkem JMK bude nejchytřejší z nejchytřejších Jirka I. Štrůdel, hlava pomazaná, slunce naše jasné! Budeme požadovat vydání poměrné části českého zlatého pokladu a devizových rezerv, které budou použity na krytí nové měny JMK. Nová jednotka měny se bude jmenovat jeden Strudel (1 Štrudl). Bude vydána nová ústava do které bude zakotvena vedoucí úloha HPP11 se zákazem jakékoliv kritiky. Slova jako developer, výstavba, beton, cihla, krumpáč, bagr a stavební kolečko budou zakázaná a jejich vyslovení se bude trestat smrtí!

 

Jihoměstské království plánujeme vyhlásit na mimořádném zastupitelstvu 1.Dubna 2016.