07 Úno '18
Víceúčelové hřiště u Základní školy Donovalská je již několik let ve stavu, který nutně potře­buje rekonstrukci. Magistrát hlavního města Prahy [...]

Víceúčelové hřiště u Základní školy Donovalská je již několik let ve stavu, který nutně potře­buje rekonstrukci.

Magistrát hlavního města Prahy uvolnil na opravu povrchu hřiště finanční prostředky a více jak půl roku byl připravován po­ptávkový list. Na pod­zim bylo vypsáno vyběrové řízení na zhotovitele. Zakázku vyhrála firma VYS­-SPA SPORT TECH­NOLOGY s.r.o., která podala nejlacinější nabídku. Až okatě lacinou.

IMG_0812

 

IMG_0814

 

Skoro o polovinu nižší než ostatní. Zá­stupcům naší městské části to nepřipa­dalo podezřelé? Bez zjišťování jakýchkoli referencí, což je v těchto propadech běž­né, podepsali smlouvu, na jejímž základě firma zahájila rekonstrukci.

Na hřišti pracovali pouhé tři dny!!! Za tuto dobu stačili hřiště rozkopat a následně podmínili pokračování v práci požadav­kem dvou milionů korun na vícepráce. Jak se nám podařilo zjistit, takovéto jed­nání této firmy není ojedinělé. Reference a zkušenosti s nimi jsou alarmující!

Výsledek: Již tři měsíce rozko­pané hřiště u školy, která má více než 700 žáků. Pravděpo­dobně soudní spor MČ Praha 11  s firmou VYSSPA, která stále požaduje zaplacení prací, které ovšem nikdy neprovedla.

 

… a my se ptáme:

„Mají si kde děti hrát ?“

Zanechat komentář