02 Dub '15
Vážený pane zástupce starosty Kosi,   dovolte mi, abych Vás upozornil, že ani stokrát opakovaná lež se nestane pravdou, a [...]

Vážený pane zástupce starosty Kosi,

 

dovolte mi, abych Vás upozornil, že ani stokrát opakovaná lež se nestane pravdou, a to přesto, že byste si to zřejmě upřímně přál. Pojďme spolu říci lidem pravdu o Sandře, místo báchorek o kostlivcích ve skříních. Obávám se, že jinak dojdou občané k závěru, že je vedení úřadu významné městské části úkol nad Vaše síly. 

Několik faktů: Sandra je smysluplný projekt. Náročný, ale dobrý. Jenže se na něm musí pracovat. Přestaňte hledat výmluvy, proč to nejde, a začněte, prosím, za sedmdesátitisícový měsíční plat z veřejných zdrojů hledat způsob, jak to půjde. Položím Vám proto několik otázek, které Vám pomohou vyběhnout na trať, na jejímž konci budou byty pro mladé lidi, učitele, strážníky, lékaře a další občany Jižního Města. 

Proč jste dosud neudělal nic pro to, aby z ubytovny odešli zahraniční dělníci? 

Proč stále trvá vztah s nájemcem?  To Vám nevadí, že zahraniční dělníci svým chováním v řadě případů poškozují objekt, ruší obyvatele okolních domů a snižují pocit bezpečí v lokalitě? 

Jde Vám o peníze z pronájmu, byť je zisk na úkor občanů Jižního Města?

Radnici jste obsadili před půl rokem. Proč dosud ani nezačaly práce na rekonstrukci ubytovny? 

Proč vykládáte veřejnosti, že na opravy potřebujete 200 milionů? Na opravy výtahů a vymalování Vám stačí desetina této částky.                                                                                                                                                                                     Děkuji Vám za odpovědi, které pomohou řešit problematiku Sandry, než se z ní stane problém občanů na Jižním Městě.

 

 

Mgr. Dalibor Mlejnský, zastupitel Prahy 11 za Jižní Město – náš domov

 

Zanechat komentář