22 Zář '15
Zítra, tedy ve středu 23.září se od 13 hodin koná zasedání našeho zastupitelstva.   Proč byste se měli přijít podívat? [...]
Zítra, tedy ve středu 23.září se od 13 hodin koná zasedání našeho zastupitelstva.
 
Proč byste se měli přijít podívat?
 
  • Abyste přišli vedení radnice říct, co si myslíte o tom, že se snaží zlikvidovat dětský fotbal v FK Dukla Jižní město. Rada totiž vypověděla nájemní smlouvu na hřiště a Dukla a jejích 250 dětí nebude mít od 1.října zřejmě kde hrát! Společně třeba ještě děti zachráníme!
  • Poslechnout si pohádku místostarosty Kose o tom, jak chtějí zalepit díry v našem městském rozpočtu vytunelováním 5 miliónů korun z městské firmy Jihoměstská majetková formou mimořádných dividend. Tato pohádka má ale hořkou příchuť hororu, protože nás všechny připraví o 1,75 miliónu korun – z dividend bude muset radnice zaplatit nejen 15 procentní daň 750.000,- korun, ale také další 1 milión korun za 21 procent na DPH, protože radnice není plátcem DPH. Takto si vedení radnice představuje efektivní hospodaření!
  • Zeptat se vedení radnice, proč zablokovalo tuto neděli kvůli 104 běžcům všechny hlavní komunikace v Praze 11 a zkomplikovalo tak život tisícům našich obyvatel. Běh pro Prahu 11 je přitom tradiční akcí, která ještě vloni nikoho neomezovala.
  • Poslechnout si hromadu dalších výmluv, proč něco nejde, proč se neplní volební sliby a dozvědět se, jak radnice doopravdy naslouchá svým obyvatelům!
 
Zastupitelstvo se koná  v zasedacím sále objektu KC Zahrada, Praha 4, Malenická 1784.