19 Kvě '16
Neschopnost řešit úklid města, zajišťovat péči o zeleň a majetek města, cenzorské zásahy v radničním časopise, ale i šikana ředitelky [...]
Neschopnost řešit úklid města, zajišťovat péči o zeleň a majetek města, cenzorské zásahy v radničním časopise, ale i šikana ředitelky mateřské školky – to byly hlavní důvody proč zastupitelé Prahy 11 dnes na místním zastupitelstvu odvolali na návrh opozice dlouhodobě kritizovanou radní pro životní prostředí a dopravu Šárku Zdeňkovou (HPP11). Zdeňková tak s odstupem několika týdnu následovala místostarostu Ladislava Kose (také HPP11), který byl odvolán pro změnu pro zásadní chyby v hospodaření a správě majetku Jižního Města. 
Web i facebook radnice Prahy 11 byl dlouhodobě zahlcen stížnostmí obyvatel Jižního Města na stav zeleně i úklidu, které vedení radnice systematicky ignorovalo. Na přímou intervenci radní Zdeňkové mi například radnice ale odmítla i zveřejnit můj text zastupitele v radničním časopise, ve kterém jsem si ji dovolil kritizovat,“ vyjmenoval některé důvody jejího odvolání zastupitel za Jižní Město náš domov Rostislav Korbel. 
Podle opozice od jara 2015 údržba zeleně prakticky neprobíhala, i přestože městská firma Jihoměstská majetková neustále fakturovala plné částky. Stejně tak se účtovala například likvidace odpadu z posekané trávy, která nikdy neproběhla a dva parky U Košíkovského potoka a U Chodovské tvrze byly za jejího působení naprosto zdevastovány. I přes selhání v jejích vlastních kompetencích zasahovala Zdeňková do dalších oblastí – své funkce například zneužívala k šikanování ji osobně nepohodlné ředitelky mateřské školky. Ta dlouhodobý bossing nevydržela a i přes petici rodičů proti aktivitám radní Zdeňkové nakonec ze své funkce byla donucena odejít.