04 Úno '15
Vážený pane Farmačko,jako trenér pracujete s dětmi, stejně jako já. Jistě se mnou budete souhlasit, že vedením sportovního klubu nebo [...]

Vážený pane Farmačko,

jako trenér pracujete s dětmi, stejně jako já. Jistě se mnou budete souhlasit, že vedením sportovního klubu nebo oddílu na sebe bereme obrovskou odpovědnost za životní postoje svých svěřenců. Měli bychom je naučit unést prohru i výhru, ale také úctě k poraženým a velkorysosti a slušnosti vítězů. Z úvodu Vašeho článku však doslova čiší zloba, nenávist a agrese, tedy vlastnosti, které do sportu rozhodně nepatří. Myslím, že obrat jako ….neměl po dobu ovládnutí MČ Praha 11 partou zkorumpovaných politických naplavenin a tunelářů …“ nemá v náborovém článku co dělat (zveřejněno v časopisu Klíč 2/15 v článku Volejbalová škola Praha po dlouhých letech opět v Klíči).
Odvoláváte se na to, že chcete dostat do tělocvičny nezapojené děti. Jistě se právem obáváte, aby se netoulaly po ulicích a nestaly se členy pochybných partiček. Jenže, upřímně řečeno, já bych Vám po Vašem výpadu svoje děti nesvěřil. Můžete mi odpovědět, oč opíráte Vaše názory?

Petr Sýkora, zastupitel za Jižní Město – náš domov

2808 Comments

Zanechat komentář