06 Úno '17
Nedělám to často, ale ze zkušeností už vím, že je třeba na lži reagovat, protože necháme-li je bez reakce, přichází [...]

Nedělám to často, ale ze zkušeností už vím, že je třeba na lži reagovat, protože necháme-li je bez reakce, přichází na řadu ono léty ověřené rčení, že opakovaná lež se stává pravdou. O tom jsem se v minulosti často na vlastní kůži přesvědčil. Proto mi dovolte, abych reagoval na odvolaného starostu Štylera, který ve svém nedávno vydaném článku lže, až praští ☺

Ono to s ním je, jak sám píše, jako o té huse, která nejvíc hýká, když ji kámen pravdy trefí.

—-

Štylerova vyjádření

Převrat provedený stranami ANO 2011, TOP 09, ČSSD, KSČM a hnutí Jižní Město – náš domov,  které  mají  dohromady  65  % odstavily starostu a radní HPP 11, které má v zastupitelstvu Prahy 11 35 %. Důvody jsou zcela jednoduché.

Pravda

Především, Štyler používá fotku starosty, i když už starosta není. Dále bych rád reagoval na Štylerovy bláboly o jakémsi převratu. Převrat Státní  převrat  neboli puč je (často násilné) svržení legitimní vlády a převzetí politické moci ve státě. Pučisté tvoří obvykle malou skupinu (například vysocí vojenští důstojníci). Převrat či puč je úspěšný, pokud se pučistům podaří převzít moc a dosáhnout konsolidace nového režimu. V zastupitelstvu obce (městské části) starostu volí a odvolává většina členů zastupitelstva. V případě MČ Praha 11 je to 23 zastupitelů ze 45. Jiří Štyler byl v roce 2014 zvolen 32 zastupiteli, v roce 2016 byl odvolán 23 zastupiteli. V obou případech dle zákona! Z výše uvedeného vyplývá, že Štyler buď lže, nebo používá slova a pojmy (převrat), kterým nerozumí.

 

Štylerova vyjádření

Developři, kteří chtěli zastavět každý volný plácek na Praze 11 se po volbách 2014 nadechli a posbírali spodinu zastupitelstva na Praze 11, zbytku zřejmě přislíbili funkce a nějaké ty prebendy. Nutno dodat, že ona spodina je trestně stíhána za machinace s majetkem Prahy 11. HPP 11 rozkrádačky mohutně kritizovalo v průběhu volební kampaně a po celou dobu svého působení na radnici se snažilo vady odstraňovat. Nutno říci, že za velkého odporu ANO 2011, TOP 09, ČSSD a JM-ND. A ti nadechnutí developři s onou spodinou zkritizovali každičký krok HPP 11, ať již s nadsázkou řečené  odtržení ,  nápis  na  kříži  ve Starochodovském hřbitově. Pravdou je, že mnohé návrhy developrů i oné zastupitelské spodiny  HPP 11 odmítlo. A proto  muselo HPP 11 ven.

Pravda

Další omyl Štylera je odkazování se na 35% zastoupení HPP11 v zastupitelstvu. Jako by tímto mělo HPP11 nárok na jakási privilegia nebo jistoty, např. v zastoupení v radě městské části. I zde platí, že při jednání zastupitelstva rozhoduje většina a tu HPP11 nemá. Za  výraz  “spodina”  podáme  trestní oznámení za urážku.

Další nepravda je, že do JMND se přesunula buňka ODS. Jediným členem JMND, který býval  členem ODS  je Dalibor  Mlejnský. Nikdo jiný!!!

 

Štylerova vyjádření

Zastupitel Sýkora tvrdí, že nové vedení „darovalo“  parkoviště  Gregorova  svému kamarádovi Janu Horníkovi a to v rozporu s rozh odnutím  soudu,  které  dotyčné parkoviště nařídilo nájemci vyklidit a vrátit městu. Výpověď z něj totiž Horník dostal od bývalého vedení Prahy 11, protože platil za parkoviště směšně nízké nájemné. Pan Sýkora  si  spletl  datum  podání  žaloby  a starostu. Určovací  žaloba  a  o  vydáníbezdůvodného obohacení byla opět podána v r. 2015, tedy i za starosty Štylera. Policií ČR vyšetřováni nejsme, ani já, ani kolega Ing. Kos.

Pravda

Ohledně parkoviště Gregorova Štyler opět lže. Fakta jsou následující: MČ Praha 11 pod vedením D. Mlejnského, podala výpověď nájemní smlouvy na parkoviště Gregorova v roce 2012. Následně podala k obvodnímu soudu žalobu na vyklizení. Rozhodnutí soudu mělo být vyneseno v prosinci 2014. to byl již starostou J.Štyler. Rada městské části pod vedením Štylera rozhodla usnesením 1916/31/R/2014 ze dne 16.12.2014 o ukončení soudního sporu na vyklizení parkoviště. Tím prokazatelně poškodila městskou část o statisíce korun ročně. Až v listopadu 2015 MČ Praha 11 opět (pod tlakem argumentů opozice) podává žalobu na vyklizení a žalobu na náhradu škody. Číslo usnesení ze dne 1750/48/R/2015 ze dne 8.12.2015. Policie ČR v současné době vyčkává na rozhodnutí soudu právě ve věci způsobené škody. Je zřejmé, že rada městské části pod vedením Štylera svým rozhodnutím z prosince 2014 umožnila kámošům HPP11, Janu a Michalovi Horníkovi dál podnikat na majetku městské části bez řádné nájemní smlouvy a za nevýhodných podmínek pro městskou část.

 

Štylerova vyjádření

Domnělá ztráta 11 milionů z EU na rekonstrukci školy Schulhoffova, kterou pro město získalo minulé vedení. Sýkora tvrdí, „že Štyler, ve své nadutosti, vybral ve výběrovém řízení firmu s podezřele nízkou nabídkou a bil se v prsa, jak je dobrým hospodářem. Jak je pro činnost soudruhů z HPP11 příznačné, radost vydržela jen do chvíle, než se zjistil pravý stav věcí: firma v insolvenci a nové výběrové řízení se nestihlo vyhlásit. Stavba tak kvůli tomuto amatérství vůbec nezačala a jedenáct milionů se vracelo EU“. Kdyby pan Sýkora četl materiály do zastupitelstva, a správně jim porozuměl pochopi l by, že na rekonstrukci ZŠ Schulhoffova Praha 11 neobdrželo žádnou dotaci 11 mil. od EU, tudíž jsme ji nemohli ztratit. Firmu na rekonstrukci jsme opravdu potvrdili. Ale firmu vybral p. Mlejnský a nové vedení muselo výsledek akceptovat, přestože firma spadla do insolvence, a tudíž práce nezahájila.

Pravda

V otázce regenerace Schulhoffova je Štyler opět mimo. Městské části Praha 11 byla přidělena dotace z EU fondů ve výši 11miliónů Kč v roce 2014 za starostování Mlejnského. Po zpackaném výběrovém řízení na dodavatele regenerace radnice tyto finanční prostředky vrátila a to na základě usnesení 1686/48/R/2015 ze dne 8.12.2015. Je pravda, že výběrové řízení na dodavatele regenerace bylo zahájeno za působení D. Mlejnského, ale výběr dodavatele byl v kompetenci a pravomoci radnice již za starostování Štylera.

 

Štylerova vyjádření

O odtržení Prahy 11 od hl. m. Prahy, což byla politická nadsázka, což většina lidí pochopila, mluví už jen ona zastupitelská spodina a spřátelení developři.

Pravda

Jestli je kauza odtržení Jižního Města od Prahy “politická nadsázka” je zřejmé každému kdo se podívá na video na fb JMND a na vyjádření Štylera v tisku. Citace: „Máme metodiku, jak udělat z městské části Praha 11, obec Jižní Město a máme jí písemně tu metodiku“. Takto hovořil starosta Štyler na setkání s občany v základní škole Donovalská v listopadu 2015, aby v únoru 2016 v rozhovoru pro Aktuálně.cz tuto metodiku popsal, jako nenarozené dítě, tedy metodiku na které se usilovně pracuje. Po mediálním ruchu se starosta Štyler lekl sám sebe a celou akci spojenou s odtrháváním Jižního Města popřel s tím, že se jednalo pouze o úvahu a jako nátlakovou metodu na neposlušný magistrát. Na setkání s občany v polovině února v ZŠ Jírovcovo náměstí pak dovršil tuto kauzu tak, že prohlásil „Kdo si myslel, že chci odtrhnout Jižní Město od Prahy, tak má IQ někde mezi 40 až 50”.

 

Štylerova vyjádření

Za dva roky našeho působení jsme sehnali a vyprosili dotace z MHMP ve výši 60 mil. Kč, což měl Sýkora v v podkladech pro zastupitelstvo, ale rozpočet je složitá věc, a ne každý se v něm orientuje.

Pravda

Dotace z magistrátu ve výši 60 miliónů je super lež jako věž. Jako důkaz budiž oficiální podklady k rozpočtu MČ Praha 11 pro rok 2017. Souhlasím, že rozpočet je složitá věc, kterou Štyler dodnes absolutně nepochopil.

 

Štylerova vyjádření

Sýkorova kampaň stála odborným odhadem více než 1,0 mil. Kč. Není bez zajímavosti , že při náhledu do insolvenčního rejstříku zjistíte, že tento senátorský kandidát a právně ekonomický expert d luží 1.847.667,- Kč a v insolvenčním řízení bylo schváleno jeho oddlužení. Sýkora tak zaplatí pouhých 539.258,-Kč, tedy 29,5% svého dluhu. Insolvenční správce také zjistil, že Sýkora zamlčel své statisícové dluhy vůči státu. Sýkora v návrhu na oddlužení informuje, že má televizi za 25 tis, a sedává na kanapi za 50 tis, suší si košile v sušičce za 17 tis a ještě jezdí ve Škoda Superbu. K tomu senátorská kampaň. Neměl by spíše takový člověk splácet svým věřitelům? Možná, že je Sýkora spíše fotbalový trenér a ekonomice moc nerozumí. Pak by se neměl pokoušet podnikat, nebo působit v zastupitelstvu a už vůbec by neměl kritizovat věci, kterým nerozumí.

Pravda

Petr Sýkora kandidoval jako kandidát JMND a JMND také kampaň financovala. Přehled všech sponzorů a dárců je součástí zákonem stanoveného vyúčtování, které JMND zveřejní do konce února. Náklady na kampaň nepřesáhly 1milión Kč a nebyly financovány ze strany Petra Sýkory. Kandidátovi HPP11 Kosovi také financovali kampaň politické strany, které ho nominovaly. To, patrně Štyler asi neví anebo ví a zase lže!!! Ostatně spolu s Kosem, dnes senátorem, lhali i kontrolnímu výboru Poslanecké sněmovny, když podepsali, že jejich předvolební kampaň do zastupitelstva Prahy 11 v roce 2014 stála pouhých cca 22 tisíc korun. Kdo jim daroval „zbylé“ statisíce, to zatajili. Asi věděli proč.

—-

Petr Sykora

47 Comments

 • Последней стадией считается шлифовка досок. На данном этапе необходимо осуществлять строгий контроль, чтобы размеры доски были максимально точными. Не забудьте о коммуникациях. Розетки в каждой комнате, место для подключения стиральной машины, интернет – это обязательный минимум. Обратите внимание на светодиодные лампочки – это также повысит привлекательность квартиры и позволит не переживать о частой замене. Примерно 3 объемные части сухой смеси смешать с одной частью воды, что составляет около 1,4 л на 5 кг смеси. Выдержать 10 минут и снова перемешать. При необходимости корректировки консистенции раствора следует добавить воды или сухой смеси и снова перемешать. необходима вентиляция, которая сможет обновлять воздух в помещениях. Дома из сэндвич-панелей отличаются абсолютной герметичностью; Прекрасный внешний вид. Самая заметная особенность архитектурного стекла. Кроме того, они дает возможность создать в помещении различный уровень освещения. Гипсокартон XXI века – композитные листы различной длины и ширины. Для большей плотности, прочности и огнеупорности в гипс примешивают спецкомпоненты. Картон создает гладкую поверхность, на которую легко наклеить обои или нанести краску. Но главный плюс гипсокартона – это его экологичность – он «дышит», абсолютно не токсичен и не выделяет никаких посторонних запахов. Обычно его используют там, где необходимо выравнивать стены и скрыть элементы коммуникации. Кроме того, данный материал достаточно легкий и это свойство позволяет его использовать там, где требуется минимум воздействия на несущие конструкции. Гипсокартон принято подразделять на влагостойкий и огнестойкий. Первый тип обычно используется в ванной комнате, второй – при отделке чердачных и подвальных помещений. во избежание промерзания стен; Натуральный камень — превосходный материал, отличающийся своими эксплуатационными характеристиками и эстетичным внешним видом. Именно он помогает придать зданиям индивидуальность, неповторимость, подчеркнуть монументальность высотных комплексов и добавить колорита частным коттеджам. Для отделки используются различные породы камня, и выбор их во многом зависит от того, какие задачи необходимо решить. Так камень тёмных оттенков — гранит, мрамор, лабрадорит, габбро — позволяет создать ощущение монументальности в величественности, а светлый гранит, мрамор или известняк даёт эффект лёгкости, открытости. Как избежать двойных затрат на остекление балконов пластиковыми окнами? Если монтажники соблюдают технологию установки конструкций, то никаких проблем в процессе эксплуатации у заказчика не возникает. o-remonte.com На арматурную сетку укладывается труба с шагом 100-300 мм и выбранным типом укладки, в зависимости от проектного решения. Труба крепится к арматурной сетке с помощью пластиковых хомутов (2-3 шт. на 1 п.м. трубы). В местах компенсационных швов на тепловую трубу надевается защитная гофр-труба. Каждая петля тепловой трубы начинается и заканчивается в распределительном коллекторе, т.е. без стыков. Применяется тротуарная плитка для тропинок и дорог города, для кладки площадок вокруг кафе, разнообразных заведений и магазинов. Для этих целей в большинстве случаев необходимо внушительное количество материала. Можно применять тротуарную плитку также для благоустройства сада. Приведем некоторые сведения о тротуарной плитке: - Возможность нанесения при минусовой температуре. Силиконовые составы можно наносить при температуре воздуха до -20?С. Пожарная безопасность. Во всех вентилируемых фасадах применяются материалы, которые относящиеся к категории несгораемых или трудносгораемых, например, минеральные негорючие утеплители. Фотоплитка кто заказывал? Принято считать, что чем выше цифра прочности, тем изделие будет прочнее. Для специфических строительных работ, где требуется повышенная плотность, используют цементный материал М700 или более высшие марки. Фотоплитка - Качество: Внешне фотоплитка ничем не отличается от обычной глазурованной керамической плитки. Поверхность гладкая, изображение яркое и четкое. Поверхность фотоплитки не царапается. Метод нанесения, в результате которого происходит прямое проникновение краски в заранее нанесенное полимерное покрытие на поверхности керамики (плитки). необходимые ограничения на панели, так как конструкция несущая; При строительстве дома по канадской технологии используют SIP панели, которые представляют собой трехслойную конструкцию. Изоляционные внешние слои изготавливаются из разного материала – металла, пластика или ДВП. Внутренний представляет собой теплоизоляционный слой, который в зависимости от необходимых задач может быть изготовлен из стекловолокна, минеральной ваты, пеноплиуретана или пенополистирола. кордовый – наличие стального троса дает возможность работать с роллетами, имеющими вес около 90 кг; Фасад не зря называют лицом здания. Именно от его оформления зависит первое впечатление о торговом центре, музее, магазине или загородном доме. И именно поэтому сейчас отделке фасадов уделяется особое внимание. нет нужды в специально подготовленном фундаменте; гостиная в стиле минимализм фото интерьер Для установки фотоплитки можно использовать обычный клей для керамической плитки. При установке фотоплитки на деревянную поверхность, панели MDF, гипсокартон и т.д., рекомендуется использовать прозрачный силикон (герметик). Подготовка поверхности основания Существует два основных способа укладки пола из массива: бесклеевой и клеевой. Одни доски могут быть смонтированы без клея просто за счёт надёжного замкового соединения. Другие предназначены для сбора на подложке с помощью клеевого состава. Бесклеевой способ монтажа на плавающем основании требует меньших усилий и при этом не менее надёжен. 2. тангенциальный. В случае, если нужен сравнительно недорогой, но в тоже время надежный вариант – рольставни, являются идеальным способом защитить частный дом, офис или квартиру. Сантехника и ванна. Простая, без претензий на оригинальность сантехника – то, что нужно. Ее легко заменить и уже через пару лет это будет не жалко сделать. С ванной аналогично – лучше всего иметь чугунную ванну. Если таковой нет, то можно просто обновить старую, поставив вкладыш или обновив эмаль – покупать новую стоит только в исключительных случаях. Четвертый тип декоративной штукатурки – силиконовая, так как в составе имеются силиконовые смолы. Как и многие другие типы штукатурки, данная разновидность при покупке представляет собой уже готовую смесь и применяется на всех минеральных покрытиях. Основными особенностями силиконовой штукатурки являются высокие показатели паропроницаемости, а также прекрасные грязе- и водоотталкивающие свойства. Имея такие характеристики, силиконовая штукатурка обладает самой высокой стоимостью и может применяться только вместе с силиконовой грунтовкой. Отдельно стоит сказать и о самом высоком сроке эксплуатации силиконовой штукатурки. По степени механической обработки поверхности различают фанеру следующих типов: Для новостроек Взято с http://o-remonte.com

  Odpovědět
 • WFtVI1 http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

  Odpovědět
  • Přidal JimmiNi
  • 22.10.2017 at 22:16
 • Thank you so much for giving everyone an extraordinarily special chance to read from this blog. It is always very pleasurable and as well , stuffed with a good time for me and my office co-workers to visit your blog at minimum three times per week to find out the fresh issues you will have. And lastly, I am usually impressed with the excellent inspiring ideas you serve. Some 2 areas in this posting are indeed the most impressive I have ever had.

  Odpovědět
 • There may be noticeably a bundle to know about this. I assume you made sure nice factors in options also.

  Odpovědět
 • I needed to compose you that little bit of word to give thanks again with the spectacular thoughts you've provided on this website. It was simply surprisingly generous of you to allow openly exactly what a number of people would've supplied for an e book to end up making some dough for themselves, especially seeing that you could possibly have done it in the event you considered necessary. Those tricks in addition worked like the fantastic way to understand that many people have similar zeal just like my very own to realize whole lot more on the subject of this problem. I am sure there are some more fun occasions in the future for those who start reading your blog.

  Odpovědět

Zanechat komentář