Mgr. Tomáš Marek, DiS.

Motto: „Sport znamená fair play.“

Narozen: 29. 1. 1983

Dosažené vzdělání: vysokoškolské

Pracovní zařazení: učitel základní školy

 

 Jako dlouholetý sportovec a povoláním učitel bych rád Jižnímu Městu pomohl právě v těch oblastech, v kterých se orientuji, tedy školství a sport.

Je nutné školám zachovat dostatečnou podporu k získávání kvalitních pedagogů i materiálního zabezpečení, sjednotit systém školních soutěží a nadále podporovat zajímavé projekty typu Atletika a Gymnastika do škol. Dále se intenzivně věnovat náplni mimoškolní a volnočasové činnosti všech věkových skupin od předškolních dětí po mládež, a to jak organizovaných činností – kroužků při školách či sportovních klubů, tak i zřizování kvalitních a volně přístupných sportovišť.

Praha 11 má poměrně velké množství fotbalových hřišť, basketbalových košů či tenisových kurtů. Citelně zde však chybí kvalitní atletická dráha, zimní stadion a především pak prostor pro vykonávání moderních adrenalinových sportů, tedy skatepark a dráha pro BMX. A právě proto jsem se rozhodl kandidovat a doufám, že spolu s vámi se nám podaří některé věci prosadit a tím i zlepšit život na Jižním Městě. Věřím, že mou snahu podpoříte.

 

Mgr. Tomáš Marek, DiS.

Rubriky

Anketa

Co vás v současnosti nejvíce trápí na Jižním Městě? (více možností akceptováno)

Náhodná galerie

DSC_1504 DSC_3554 IMG_2428 IMG_3090

Transparentní účet

č. účtu: 650223126/5500

Transparentní účet ke shlédnutí zde