• Fotogalerie 2014

3. 9. 2016 Děkujeme všem účastníkům pohodové akce „Loučení s prázdninami s Petrem Sýkorou“ na srubu Gizela v Kunratickém lese.

8. 9. 2015 Ještě jednou velké poděkování vám všem, kteří jste přišli v sobotu na Gizelu a společně tak přispěli k další bezva akci.

27. 9. 2014 Sportovní odpoledne neboli Ball Garden, jehož jsme byli generálními partnery a spoluorganizátory, se dnes uskutečnil na parkovišti u Jedenáctky VS. Po celý den se návštěvníci mohli seznámit s našimi kandidáty a přečíst si naše volební noviny. Na návštěvníky čekal velmi nabitý program. Hlavní částí byl turnaj ve streetballu 3x3. Mezi turnaji vystoupili například Honza Weber se svou footbag show, APDT – parkour a freerun team, streetdance exhibice Danceway, Vlasta „ČIHI“ Čiháček, mistr republiky se svou trial show. Součástí některých vystoupení mezi turnaji byl i náš lídr kandidátky Dalibor Mlejnský. Návštěvníci se mohli naučit ve workshopech hraní s footbagem, parkour a freerun techniku a další věci. Pro děti byl připraven dětský koutek s mini basketem, střelbou na branku, skákací hrad a další atrakce. V streetballu vyhrál tým Midgets, tým z Jižního Města SPS Prague Jižák byl druhý a na třetím místě se umístil Grit and Grind.

Květinami jsme rozzářili ráno ženám z Jižního Města.

V Domě s pečovatelskou službou v Šalounově ulici je do konce července otevřena výstava dětských kreseb na téma „Babička, dědeček a já“, která měla dnes svou vernisáž. Ceny za druhé a čtvrté místo za děti převzala ředitelka Mateřské školy Mírového hnutí Hana Lisecová – Zimová z rukou starosty Prahy 11 Dalibora Mlejnského. Výstava je přístupná do konce července.

Čtyři základní školy se dnes ve sportovním areálu ZŠ Mikulova utkaly ve „Všesportovních hrách MŠ Praha 11“. Soutěžilo se v beach volejbale, fotbale a atletice. Beach volejbal si vyzkoušel i Petr Sýkora, který vítězům předal ceny v podobě poháru a poukazu na nákup sportovního vybavení.

11. 6. 2014 Starosta MČ Praha 11 Dalibor Mlejnský společně s ředitelkou MŠ Mírového hnutí Hanou Lisecovou-Zimovou a paními učitelkami dnes pasovali předškoláky na školáky.

Městská policie Jižního Města hostila v úterý 10. 6. vzácnou návštěvu a to děti z MŠ Blatenská, které si přišly prohlédnout zázemí policistů, operační středisko, ale hlavně techniku, kterou městská policie využívá. Pohladit si mohly koně jízdní skupiny. Průvodcem dětem byl ředitel Obvodního ředitelství Městské Policie Praha 11 Petr Schejbal.

V zahradě MŠ Drabíkova se v úterý 10. 6. uskutečnila tradiční slavnost „Country zahrada“.

Předškoláci z MŠ Mírového hnutí společně s paními učitelkami a ředitelkou Hanou Lisecovou-Zimovou dnes navštívili areál Jedenáctka VS. Dětem se areál velice líbil a podle jejich slov se už nemůžou dočkat na tobogán. Průvodcem jim byl Jiří Kozman.

4. 6. 2014 V prostorech Jedenáctky VS se dnes uskutečnil druhý den konference Asociace bazénů a saun ČR

Rubriky

Anketa

Co vás v současnosti nejvíce trápí na Jižním Městě? (více možností akceptováno)

Náhodná galerie

DSC_3317 _DSC0098 MSK-30 28619130_948320771997798_7457340406250251509_o

Transparentní účet

č. účtu: 650223126/5500

Transparentní účet ke shlédnutí zde