22 Led '16
Neuvěřitelný výstup radní Zdeňkové k jejímu zneužití funkce k osobní vendetě proti oblíbené ředitelce J.V. mateřské školky Blatenská na dnešním [...]

Neuvěřitelný výstup radní Zdeňkové k jejímu zneužití funkce k osobní vendetě proti oblíbené ředitelce J.V. mateřské školky Blatenská na dnešním zastupitelstvu. Školství do její gesce přitom vůbec nepatří – skutečným důvodem je to, že ve školce má své dítě a není s ní, na rozdíl od ostatních rodičů, osobně spokojena.

Dnes nám na zasedání sdělila své těžko uvěřitelné důvody, proč proti paní ředitelce bojuje, šikanuje ji a posílá na ní opakované a zbytečné kontroly.

Mezi její důvody patří podle jejich slov to, že s ředitelkou nejsou spokojení i další rodiče – konkrétně prý 25 rodičů, ale jmenovat může pouze tři. Ale ani ty nebyla schopna jmenovat. Oproti tomu téměř 50 rodičů přitom podepsalo petici na podporu paní ředitelky a proti jejímu odvolání. Žádná pochybení ve školce nenašla ani Česká školní inspekce.

Druhou nejzásadnější výhradou radní Zdeňkové je podle jejích slov to, že rodiče měli platit peníze na výuku angličtiny. Sama následně uvedla, že poplatek za tyto lekce schválně nezaplatila a počkala až do chvíle, než lekce za angličtinu zaplatili další rodiče. Takže se na zastupitelstvu veřejně přiznala, že zneužila všech ostatních poctivých rodičů a nechala si od nich de facto zaplatit výuku angličtiny pro své vlastní dítě. K tomuto se veřejně přizná a ještě to vydává za důvod k odvolání ředitelky.

Podle nás není takovéto skandální, ostudné a vypočítavé chování hodno člena vedení jakékoli městské části a je naopak důvodem k jejímu vlastnímu odvolání.