23 Zář '15

Vážení spoluobčané,

Předkládáme Vám první číslo časopisu politické strany Jižní Město – náš domov. Je zaměřen na základní otázku a to: „Kam kráčíš Jižní Město?“ Je to tak. Již skoro rok je na radnici vedení, které vzešlo
z voleb v roce 2014. Vedení, které slibovalo všechno všem. Jaké by po roce dostalo vysvědčení, je na vás, občanech Jižního Města, ale k hodnocení byste měli mít dostatek informací. Naší ambicí je proto vydávat tento časopis v pravidelných intervalech.

Pro srovnání: Před devíti lety byla po prvním roce zregenerována většina mateřských škol, fungovala společnost Jihoměstská majetková, měli jsme za sebou první analýzy v oblasti dopravy, snížili jsme počet zaměstnanců ÚMČ, začala výstavba parku u Chodovské tvrze. Před pěti lety stály po roce základy k bazénu pro občany Jižního Města, došlo k navýšení kapacit v mateřských školách, byl zahájen úplatný převod bytových jednotek zájemcům. Chybí jakákoli vize a koncepce dalšího rozvoje. Další budování občanské vybavenosti a zlepšování života občanů se zastavilo!!!

 

Ke stažení: Časopis JMND – 1 číslo