07 Zář '17
  Po několikahodinovém jednání na dnešním jednání zastupitelstva městské části Praha 11, na návrh D.Mlejnského (JM-ND) ve věci dostavby západního [...]

 

Po několikahodinovém jednání na dnešním jednání zastupitelstva městské části Praha 11, na návrh D.Mlejnského (JM-ND) ve věci dostavby západního křídla základní školy Chodov přijalo zastupitelstvo usnesení, které podporuje urychlenou dostavbu dle platného stavebního povolení a uložilo Radě Městské části, aby připravila návrh financování této výstavby a to tak, aby zároveň nebyly omezeny investice do ostatních budov mateřských a základních škol na Jižním Městě.

 

„Dostavbu Starochodovské školy, která byla zahájena za mého působení ve funkci starosty, která spočívala ve vypracování projektové dokumentace, dlouhodobě podporujeme“, říká D. Mlejnský (JM-ND).  Svou více než stoletou historií nás Starochodovská škola zavazuje k výjimečnému přístupu v oblasti dalšího rozvoje této historické budovy a instituce. Nicméně toto se nesmí dít na úkor ostatních mateřských a základních škol“, dodává Mlejnský.

 

Dnešní usnesením zastupitelstva se realizace dostavby Starochodovské školy opět pozitivně posunula  

 

Klub JM-ND

Zanechat komentář