08 Úno '18
Na konci loňského roku Obvodní soud proPrahu 4 pravomocně rozhodl, že výpověď z nájemní smlouvy na nájem parkovištěGregorova je platná. [...]

Na konci loňského roku Obvodní soud proPrahu 4 pravomocně rozhodl, že výpověď z nájemní smlouvy na nájem parkovištěGregorova je platná. Výpověď byla podánaze strany MČ Praha 11 v roce 2011z důvodu nepřiměřeně nízkého nájemného, které platil nájemce a provozovatel parkoviště FC TJ Háje. Celá kauza mohla skončit již v prosinci 2014, kdyby do soudního rozhodování svévolně nezasáhl tehdejší starosta Štyler, který těsněpřed vynesením pravomocného soudníhorozsudku inicioval ukončení soudníhosporu, a tím umožnil FC TJ Háje dalšítři roky provozovat zmíněné parkoviště.

Tím způsobil MČ Praha 11 škodu téměř 1 000 000 Kč. Důležité je zmínit, že jednatelem FC TJ Háje je Jan Horník, významný podporovatel HPP11 a otec Michala Horníka, který je zastupitelem MČ Praha 11 za HPP11. Na únorovém jednání zastupitelstva budeme iniciovat vyvození odpovědnosti J. Štylera za způsobenou škodu a způsob, jak bude škoda ze strany Štylera uhrazena. Připomínáme, že na celou kauzu jsme upozorňovali již od prosince2014. Čas ukázal, že jsme měli pravdu.

Rostislav Korbel JMND

Zanechat komentář