15 Čvn '17
Je skutečností, že Městská část Praha 11 v období 2010 až 2014 prodala byty právně a dlouhodobě fyzicky obsazené v rámci úplatného [...]

Je skutečností, že Městská část Praha 11 v období 2010 až 2014 prodala byty právně a dlouhodobě fyzicky obsazené v rámci úplatného převodu bytů ve vlastnictví městské části Praha 11. Další skutečností je prohlášení tehdejší Rady městské části Praha 11, že za tyto inkasované finanční prostředky budou nakoupeny nové byty pro uspokojení bytových potřeb zejména pro mladé rodiny. Z tohoto důvodu byl zakoupen bytový komplex Zahrady Opatov a multifunkční objekt SANDRA.

Bytový komplex „Zahrady Opatov“ byl zkolaudován a předán městské části Praha 11 k užívání na konci roku 2016. Je veliká škoda, že bytový dům zeje v současné době prázdnotou s odúvodněním, že byty jsou připravovány k prodeji. S tímto nesouhlasíme a naopak podporujeme byty ihned pronajmout, a to občanům Jižního Města formou krátkodobého pronájmu na cca 3 až 6 let, jako tzv. startovací byty mladým rodinám, nebo ústupové bydlení pro seniory.

klub JM-ND

Zanechat komentář